ГлавнаяО насНовостиСтатьиРешенияКонтакты
Украинский интегратор защиты персональных данных

Восени на повну запрацює система електронного квитка

Електронний квиток

Державна адміністрація залізничного транспорту "Укрзалізниця" робить усе можливе, аби задовольнити зростаючий попит населення щодо пасажирських перевезень. На цьому у ході брифінгу в Будинку Уряду 18 липня наголосив Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак.

Зокрема, він зазначив, що для зручності пасажирів було відкрито 160 додаткових кас, в тому числі 7 пересувних. Крім того, за його словами, збільшився продаж квитків через мережу Інтернет. Так, якщо минулоріч через Інтернет за місяць було продано близько 100 тисяч квитків (трохи більше 1%), то за червень поточного року – понад 200 тисяч (3,2%).

Також завершується робота над організацією електронного пасажирського квиток. Очікується, що у жовтні Укрзалізниця відмовиться від бланків суворої звітності.

"Ми зараз завершуємо роботу із податковою адміністрацією і очікуємо, що у жовтні повністю перейдемо на електронний квиток. В тому числі квитки, які будуть придбані через Інтернет, не буде потрібно роздруковувати у касі на бланку", – зазначив гендиректор Укрзалізниці. Він пояснив, що вже розроблений порядок, який передбачає, що з роздруківкою електронного квитка, придбаного через Інтернет, можна безпосередньо сідати у поїзд, де вже буде проведена фіскалізація квитка і ідентифікація особи, яка його придбала.

У той же час Володимир Козак висловив сумніви щодо повернення до придбання квитків за паспортами, оскільки це не сприяє у подоланні корупційних явищ у їх продажу. "Практика показала, що коли білети продавались іменні, за паспортами, то була велика затримка у чергах з продажу квитків. А перекупники як були, так і залишались. Крім того, були великі труднощі, коли треба було придбати квиток для родичів або якщо при посадці не було документу, на який придбано квиток – теж була корупційна складова". Втім, він зазначив, що й це питання наразі вивчається.

Електронний квиток, на думку керівника Укрзалізниці, якраз і подолає корупцію у продажу квитків, адже кожен квиток містить необхідні інформацію про особу, яка ним скористується.


Урядовий портал (20.07.2012 в 10:34) | вверх страницы | к списку новостей

Общие вопросы:

Что нас ждет в 2011 году и о чем необходимо задуматься сегодня?
Что такое защита персональных данных?
Для чего это необходимо?
Если не выполнять требования Закона?
Типовые нарушения
Какие риски неисполнения требований законодательства?
Сколько потребуется времени и средств?
Что необходимо делать?
Кому доверить внедрение защиты персональных данных?
ГлавнаяО насНовостиСтатьиРешенияКонтакты
Контактная информация
© 2003-2012 ООО "Ди Эй Кей продакшн"