ГлавнаяО насНовостиСтатьиРешенияКонтакты
Украинский интегратор защиты персональных данных

НБУ зареєстрував нову платіжну систему PayPong

Facebook переведет налоги

Національний банк узгодив правила внутрішньодержавної платіжної системи "PayPong" та видав платіжній організації цієї системи ТОВ "Европейська платіжна система" свідоцтво від 9 березня 2016 року. Про це йдеться у повідомленні регулятора.

"Відомості про "PayPong" унесено до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури", – повідомляє прес-служба.

Як наголошується, платіжна система "PayPong" наразі є 11-ою внутрішньодержавною платіжною системою на ринку України, що створена небанківською установою.

"Згідно з її правилами учасниками цієї платіжної системи можуть бути банки України та небанківські фінансові установи, що мають ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунків та які на підставі договору з платіжною організацією надають послуги користувачам платіжної системи "PayPong" щодо переказу коштів за допомогою цієї системи", – йдеться у повідомленні.

У НБУ зазначили, що розрахунковим банком платіжної системи є ПАТ "Банк Народний Капітал".

"Платіжна система "PayPong" створена для здійснення переказів готівки або безготівкових переказів у національній валюті від фізичних осіб на користь фізичних осіб або юридичних осіб у межах України", – повідомляє регулятор.


Економiчна правда (15.03.2016 в 09:49) | вверх страницы | к списку новостей

Общие вопросы:

Что такое защита персональных данных?
Для чего это необходимо?
Если не выполнять требования Закона?
Типовые нарушения
Какие риски неисполнения требований законодательства?
Сколько потребуется времени и средств?
Что необходимо делать?
Кому доверить внедрение защиты персональных данных?
ГлавнаяО насНовостиСтатьиРешенияКонтакты
Контактная информация
© 2003-2015 ООО "Ди Эй Кей продакшн"